مشاوره حقوقی تخصصی مهمترین نیاز اشخاص است.
قطعا برای شما نیز بارها اتفاق افتاده است که پس از اقدام به امری به این نتیجه رسیده اید که ای کاش قبل از اقدام مشاوره می گرفتید.
و چه بسا در برخی موارد عدم مشاوره یا حتی عدم مشاوره با وکیل متخصص تبعات مالی و حیثیتی سنگین و غیر قابل جبرانی را به همراه خواهد داشت.
وجه تمایز اشخاص موفق با سایرین بهره مندی این اشخاص از مشاورین و وکلای متخصص و توانمند است.
وکیل یاب با هدف ارائه خدمات مشاوره تخصصی برای موکلین محترم ، اقدام به ارائه خدمات متعدد از جمله مشاوره حقوقی حضوری ، آنلاین یا تلفنی از طریق ثبت درخواست در سایت نموده است. تا ضمن کاهش زمان رسیدگی به درخواست‌ها در هر زمان و مکانی امکان استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تخصصی را برای شما عزیزان فراهم نماید.
جهت رزرو و بهره مندی از خدمات مشاوره تخصصی خواهشمند است فرم ذیل را با دقت تکمیل نمایید . تا پس از بررسی توسط وکلای متخصص مربوطه با شما تماس حاصل گردد . انتخاب دقیق موضوع مشاوره و نیز شرح نکات مهم در درخواست بسیار مهم و تأثیرگذار است، چرا که مبنای انتخاب وکیل و مشاور متخصص اطلاعات مندرج در فرم است. لذا در صورتی که پرونده شما حاوی مدارک و اسنادی است که در روند یا نتیجه پرونده شما تاثیرگذار است، می‌توانید این اسناد را از طریق لینک واتساپ ذیل همین صفحه ارسال نمایید. تا مشاوره دقیق‌تر و راهگشاتری دریافت نمایید.

در صورت تمایل به مراجعه حضوری نیز درخواست خود را مطرح نمایید ، تا منشی تعیین اوقات ضمن هماهنگی با وکیل متخصص مربوطه و با توجه به دفتر تعیین اوقات مشاوره ، وقت مشاوره تخصصی حضوری را با هماهنگی شما تعیین نماید.

نام *
person
Fill out this field
ایمیل *
email
Fill out this field
شماره تماس
phone
Fill out this field
پیام *
create
Fill out this field
Instagram
Telegram
LinkedIn