وکیل تضمینی مهریه | ترفندهای تخصصی وصول مهریه | وصول فوری مهریه

در خصوص طُرق عادی وصول مهریه در سایت های مختلف از جمله مقاله مطالبه مهریه بطور کامل توضیح داده شده است و از تکرار مکررات پرهیز می نماییم.

همانطور که مستحضرید خانم‌ها عموما پس از به اجرا گذاشتن مهریه و صرف وقت و هزینه فراوان بدلیل عدم شناسایی اموال زوج یا مستثنیات دین بودن اموال شناسایی شده یا ادعای مالکیت ثالث نسبت به مال توقیف شده ، مواجه می گردند. و در نتیجه پس از اقدام دادگاهی نیز نهایتا با ادعای اعسار و سپس اقساطی روبرو می گردند که با پرداخت آن تا پایان عمر زوج نیز صرفا بخش اندکی از مهریه پرداخت می گردد.
اگر شما یا یکی از دوستان و آشنایان شما جزء این دسته از اشخاص هستید. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ابتدا لازم به ذکر است که قبل از هر اقدامی بهتر است با وکیل متخصص در موضوع مربوطه مشورت نمایید . و در صورت تمایل به اعطای وکالت نیز صرفا به وکیلی وکالت دهید که سابقه ، تخصص و سایر توانایی های لازم را جهت انجام موضوع وکالت داشته باشد. تا با اقدام به موقع ضمن تامین اموال به سهولت نسبت به وصول مهریه اقدام شود.

ترفندهای تخصصی وصول فوری مهریه

عدم توفیق در وصول مهریه به هر یک از دلایل فوق الذکر که باشد از دو حالت خارج نیست .
حالت اول : زوج واقعا اموالی ندارد.
حالت دوم : زوج اموال خود را مخفی نموده یا سعی در خارج نمودن اموال خود از دسترس می نماید.

در خصوص حالت اول باید راه حل اقدام از طریق دادگاه و تقسیط و وصول اقساط ، در پیش گرفته شود ولیکن در حالت دوم وکلای متخصصی وجود دارند که تخصص ایشان صرفا وصول مهریه از اشخاصی می باشد که به هر دلیل اموال خود را از دسترس خارج نموده اند. این وکلا از ترفندهای خاصی استفاده می نمایند که به سهولت و بصورت فوری منجر به وصول مهریه می گردند. اگر شما یا اطرافیانتان دچار این مشکل شده اید می توانید با ارسال مدارک و مستندات به شماره واتساپ ذکر شده در ذیل همین صفحه تقاضای معرفی وکیل متخصص وصول مهریه بنمایید.

پرداخت اقساط

جهت رفاه حال عزیزانی نیز که توانایی پرداخت یکجا حق الوکاله وکیل را ندارند . سیستمی طراحی شده است که می توانید ضمن انتخاب وکلای متخصص و توانمند در وصول فوری مهریه حق الوکاله را بصورت اقساطی پرداخت نمایند.

وکیل تضمینی وصول مهریه

نظام حقوقی ایران تعهدات را به دو دسته کلی تقسیم نموده است
۱. تعهد به نتیجه : بدین معنی که متعهد التزام دارد که نتیجه را اخذ نماید. و در صورت عدم اخذ نتیجه مسئول است.
۲. تعهد به وسیله : بدین معنی که متعهد اگر به تعهدش عمل کرد و نتیجه حاصل نشد مسئولیتی ندارد. مانند تعهد وکیل و پزشک.

وکیل دادگستری حسب قانون حق ندارد نتیجه پرونده ای که وکالت آن را برعهده گرفته را تضمین نماید . بجز موارد استثناء که محرز است که نتیجه در آن موضوع حاصل می شود.

اصطلاحاً در عرف وکلا وکالت تضمینی به وکالتی اطلاق می شود که وکیل ضمن پذیرش وکالت ، وصول حق‌الوکاله خویش را مشروط به اخذ نتیجه در پرونده قرار می‌دهد . بعبارت دیگر چنانچه در پرونده نتیجه حاصل گردید. وکیل مستحقق دریافت حق‌الوکاله می‌ گردد. علت اینکه وکیل از تضمین نتیجه پرونده منع شده است این است که نتیجه پرونده توسط مراجع قضایی و سایر مراجع ذیصلاح تعیین می‌گردد و نتیجه دعوا از اختیار وکیل خارج است.

در صورتی که موسسات حقوقی یا وکلای دادگستری نتیجه پرونده را تضمین نمایند بدلیل تعهد به امر خارج از اختیار ، مرتکب تخلف گردیده اند . ولیکن چنانچه در قرارداد فی مابین وکیل و موکل ، پرداخت حق‌الوکاله وکیل منوط به حصول نتیجه در پرونده شود . منعی نداشته و صحیح است.

عموما موکلین تمایل به انتخاب و امضا قرارداد با وکلایی دارند. که آنقدر به کار خود ایمان داشته باشند. که استحقاق دریافت حق الوکاله خویش را منوط به اخذ رای در آن پرونده نمایند .

با توجه به تعاریف فوق وکیل تضمینی مهریه ، وکیلی است . که آنقدر به کار خود مطمئن است که استحقاق اخذ حق الوکاله خویش را منوط به وصول مهریه زوجه نماید . بدیهی است که تعرفه وکالت این گونه وکلا بالاتر از نرخ تعرفه سایر وکلا می باشد . در صورت نیاز می توانید از طریق ارسال مدارک به لینک واتساپ ذیل همین صفحه ، معرفی وکیلی که ضمن برخورداری از توانایی و تخصص لازم ، پیگیری لازم جهت وصول فوری مهریه شما را داشته باشد را درخواست نمایید.

قبل از هر اقدامی با ما مشورت کنید…

وکیل تضمینی مهریه | ترفندهای تخصصی وصول مهریه | وصول فوری مهریه

وکیل یاب سامانه هوشمند جستجو و معرفی وکلای متخصص